STUDIO

Součástí komplexu Petrohradská 1.2.3. je i foto-video ateliér pod taktovkou Petrohradská kolektiv z.s. poskytující zázemí pro malé a středně velké filmové a fotografické projekty napříč uměleckým i komerčním sektorem.

 


foto_studio


 

Základní parametry:

  • velikost ateliéru - 106m2
  • vchod do ateliéru přímo z dvora
  • možnost vyskladnění techniky přímo ve dvoře
  • stropní pojizdné závěsy truss nad šedým fabionem včetně rampy kolem obvodu
  • fotografické pozadí včetně závěsů

Popis ateliéru:

Jedná se o filmový a fotografický ateliér o rozloze 106m2, nacházející se v přízemí budovy. Ateliér je přístupný velkými vraty z uzavřeného dvora, umožňující snadné vyskladnění techniky a těžkých předmětů. Je rozdělen na dvě části: v první části se nachází rohový fabion šedé barvy o rozměrech d=6m, š=6m, v=3,5m. Kolem obvodu je rampa, lze využít i pojízdné stropní závěsy truss. V druhé části se nachází fotografická pozadí různých barev. V prostoru je k dispozici malá kuchyňka a přístup k vodě.


 

Varianty pronájmu:

Máte  zájem o větší zázemí, než jen o samotný ateliér? Dále jsme Vám schopni poskytnout v rámci rozšířených možností pronájmu i kancelář s kuchyňkou o ploše 90m2, střižnu 20m2 anebo i 80m2 byt v dispozicích 4+1.

Dále je možné využít pronájmu techniky na místě(není součástí základní ceny pronájmu).

Stáhněte si: Seznam techniky k pronájmu, Provozní řád ateliéru, Plánek ateliéru

Ceny jsou smluvní; Pokud máte zájem o spolupráci v rámci partnerství či ko-produkčního plnění, jsme otevřeni dialogu - napiště na info@petrohradskakolektiv.com

57239676_planek_studio_v2