Q & A PETROHRADSKÁ KOLEKTIV

Jelikož se opakovaně setkáváme se stejnými dotazy, připravili jsme pro Vás výčet základních Questions & Answers, nebo-li často kladených dotazů. Pokud odpověď na svůj dotaz nenajdete zde, neváhejte nám napsat.

 

FAQ

Kdo za Petrohradská kolektiv stojí a kdo rozhoduje o dramaturgii?

Spolek Petrohradská kolektiv je skupinou tvůrců, kteří podporují tvorbu mladých a vycházejících umělců. Základní tým se od začátku skládá z Daniela Konopáče a Edity Štrajtové, dále pak Veroniky Gabrielové, Elišky Menclové a Dominiky Andraškové. Samozřejmě bychom se neobešli bez množství externistů a příležitostných spolupracovníků, kteří občas krátce, ale významně pomohli ve vývoji projektu.
Základní princip našeho fungování je založen na diskusi – konkrétní podoba spolupráce na vznikajících projektech i možných koprodukcích je určena společným týmovým projednáním návrhů a nápadů. Každý z nás však má oblast zájmu, jíž se ne sice výhradně, ale přednostně věnuje. Program Jedna Dva Tři Gallery určuje především Edita Štrajtová, hudební program Daniel Konopáč, a program performativního umění Dominika Andrašková.

Jaký je rozdíl mezi Petrohradská kolektiv a Petrohradská 1.2.3.?

Petrohradská kolektiv je název spolku, pod jehož hlavičkou uskutečňujeme naše projekty, z nichž jeden je Petrohradská 1.2.3. Některé z našich akcí se však konají mimo naše prostory, např. dvoudenní festival, jež jsme uspořádali v rámci doprovodného programu k filmovému festivalu v Mariánských lázních, či výstava Spectaculare, jež se konala v Klementinu v Praze.

Mám projekt, který bych chtěl/a uskutečnit ve spolupráci s Petrohradská kolektiv. Jak mám postupovat?

Jsme otevřeni spolupráci na Vašich projektech. Pošlete nám anotaci projektu, Vaše portfolio a popis toho, jakou formou si spolupráci představujete. My Vaši žádost společně projednáme a případně se Vám ozveme. Máte-li zájem o hudebních vystoupení, piště na email daniel@petrohradskakolektiv.com, v případě zájmu o výstavu na edita@petrohradskakolektiv.com, pokud se jedná o performativní umění, kontaktuje nás na dominika@petrohradskakolektiv.com.

 

Nenašli jste dostatečnou odpověď na svoji otázku? Zkuste ještě:

Q & A PETROHRADSKÁ 1.2.3         Q & A BOOKING

 


Napište nám

Stále jste nenašli dostatečnou odpověď na svoji otázku? Napiště nám rovnou zprávu pomocí formuláře viz níže. Jakmile budeme mít chvíli, tak se pokusíme odpovědět.