Volné ateliéry v Petrohradská 123

 • Datum začátku:
  1.1.2017, 18:00
 • Datum ukončení:
  31.1.2017, 0:00
 • Místo konání:
  Prague
 • Místo:
  JEDNA DVA TŘI GALLERY
 • Admission:
  --

V následujících dvou měsících se v ateliérovém komplexu Petrohradská 1.2.3. uvolní šest ateliérů. Jedná se o proporčně různé prostory v rozmezí plochy od 18m2 do 55m2.

Ateliéry budou k dispozici ve dvou fázích, první již od 1. února; druhá fáze od 1. března.

Prostory se nachází v přízemí(0. patře) a v 1. patře:

~~ 0. patro ~~
k dispozici jsou 2 prostory, každý s plochou 18m2(propojené dveřmi), vhodné pro grafiky, animátory, atp. Na patře prostor sousedí se zázemím a kancelářemi Petrohradská kolektiv z.s., film/ foto studiem, nahrávacím studiem a JEDNA DVA TŘI Gallery

~~ 1. patro ~~
k dispozici jsou 4 prostory různých velikostí. Nejmenší prostor je 18m2, dále 2 prostory po 25m2 a následně jeden prostor skládající se ze tří místností s celkovou plochou 55m2

Pokud mám o ateliér zájem, jak mám postupovat?

Zašlete email na info@petrohradskakolektiv.com s Vaším portfoliem a nebo ukázkami Vašich prací v příloze, případně odkazem na Vaše webové stránky. Do předmětu nezapomeňte napsat “portfolio“. Není ovšem pravidlem, že Vám ateliér bude hned přidělen, snažíme se zachovat diverzitu oborů a příležitostí pro navázání nové spolupráce. Pokud Vám nebudeme schopni ateliér nabídnout, rádi Vás zařadíme do čekacího listu a v případě volného prostoru Vás budeme kontaktovat.

Proč dbáme na předložení porfolia v případě zájmu o ateliér?

Snažíme se na Petrohradská 1.2.3. mít celou škálu rezidentů, od malířů, přes sochaře, grafiky až po skladatele(ne zkušebny), kteří budou své ateliéry plně využívat, a proto je Vaše portfolio jedním z prvních rozhodujících aspektů jak se k ateliéru dostat. Seznámení se s portfoliem rezidenta Petrohradské 1.2.3., bereme jako jeden z klíčových aspektů společného fungování v budově i nad její rámec. Věříme, že osobní seznámení během prohlídky, ve spojení s dodáním portfolia, nám dokáže vytvořit základní představu možné spolupráce.

Co je Petrohradská 1.2.3.?

Petrohradská 1.2.3. je prvním z putovních projektů spolku Petrohradská kolektiv z.s. , který již po dobu téměř dvou let využívá budovu bývalé čokoládovny v pražských Vršovicích. Jedná se o ateliérový komplex, kde v 36 ateliérech působí téměř 60 umělců v rámci našeho residenční program pro české tvůrce, a dalších až 12 zahraničních umělců skrze residenční program pro zahraniční umělce – A-I-R – Petrohradská kolektiv Residency Project 2017. Jedna Dva Tři Gallery, nacházející se přímo v areálu, se zaměřuje na tvorbu mladých a vycházejících umělců, a Petrohradská Room poskytuje prostor živému umění.

Kontakt:
info@petrohradskakolektiv.com