So Beast / Sama Sasha / Zhebrin

  • Datum začátku:
    21.5.2019, 19:00
  • Datum ukončení:
    21.5.2019, 23:00

21/5/2019
So Beast / Sama Sasha / Zhebrin

 


Neprohledané hory bez yetiho, vesmír zvuků barvitých budoucích dimenzí, digitální jeskyně obklopená chybujícími zdmi, objev prehistorické kresby, ovocná zmrzlina, ledové přírodní vody, nohy v písku, velké město, centrální park a spousty veverek. 3 živé hudební akty vybudované s těchto zdrojů. hudební formy od experimentální elektronické ambience po ušitrhající taneční psychedelický pop anarcho eklektické hlukové požitky.


Kapela So Beast přináší rytmedelické potěšení užívající expresivních elementů žánrů jako experimentální elektronika, trip hop, post punk, noise, pop, psych, tribal afro, funky, industrial a další. Intenzivní živá show vycházející z drummachinů, samplerů, digitální piano v overdrivu, elektrické kytary, perkusí a hlasu.

sobeast.com
sobeast.bandcamp.com/album/fit-unformal
facebook.com/sobeast7


Sama Sasha je experimentální hudební projekt producenta z Helsinki. Z veškerého kreativního rozhledu, byla Sasha vždy zaměřená na jednoduchost a hledání inspirace v každodenních záležitostech, které se nejprve jeví nudné a obyčejné. Pro její projekty Sasha nasbírala ‚odpadní‘ zvuky ze sociálních médií a při tvoření kompozic používá nasbírané zvuky z jejího okolí.

unline.bandcamp.com/track/27
liminalnoiserecords.bandcamp.com/track/12

Zherbin je hudebník z Finských Helsinek. Vytváří experimentální hudbu ze zaměřením na ruchy objektů, kazet a zvukové ozvěny. Je aktivní již deset let a má vydání na různých DIY labelech okolo světa.

unline.bandcamp.com/track/27
liminalnoiserecords.bandcamp.com/track/12


21/5/2019

Od 19:00 do 23:00

PETROHRADSKÁ 13, PRAHA VRŠOVICE

LÍSTKY: 150 KČ


LÍSTKY BRZY