Konektor #3: labely a nezávislá média

 • Datum začátku:
  17.12.2017, 11:00
 • Místo konání:
  Prague
 • Místo:
  Petrohradská kolektiv
 • Admission:
  --

Konektor a Petrohradská kolektiv představují třetí edici vzdělávací platformy pro místní nezávislou hudební scénu.

Program třetího Konektoru se zaměří na roli labelů v budování lokálních scén i mezinárodních hudebních komunit, propagování umělců a odhalí, jak fungují a co zajímá součásná nezávislá hudební média zaměřující se na alternativní scénu.

//PROGRAM\\

TRISTAN BATH | Q&A: Jak fungují nezávislá hudební média

Hudební publicista, který pro magazíny The Quietus, The Wire: Adventures In Modern Music a Bandcamp daily píše nejen o hudebních novinkách a trendech na lokálních scénach, ale především se zaměřuje na mapování novinek vycházejících na kazetách. Tomu věnuje svůj měsíční speciál pro The Quietus a zároveň rádiový pořad Spool’s Out. Tristan odhalí, jak fungují a co zajímá dnešní nezávislá hudební média a jak je oslovit.

PETER GONDA, ONDŘEJ LASÁK & JONÁŠ GRUSKA | Diskuze o roli malých labelů v budování hudební scény

Zástupců úspěšných „lokálních“ labelů BABA VANGA, Genot Centre a LOM, které se nebojí vyhledávat nové trendy a zároveň se jim daří pronikat do mezinárodního povědomí, se během diskuze zeptáme například na to, jaký klíč používají pro výběr umělců, jak vznikají mnohdy multižánrové kolaborace, co dělat proto abyste se dostali do povědomí zahraničních médií, které nástroje a platformy pro propagaci umělců a distribuci fungují nejlépe, a jak budovat publikum pro okrajové žánry.

BRUNCH od Svačit Sotva Stačim

ONE-TO-ONE schůzky

Potřebujete poradit s dalším směřováním vašeho projektu? Během svých 15 minut se můžete hostů Konektoru ptát na velmi konkrétní rady a tipy. #přijďpřipraven #everyminutecounts

Pozor kapacita schůzek je omezena. K registraci stačí zaslat email se jménem hosta, kterého chcete potkat /Tristan, Peter, Ondřej, Jonáš/ na info@music-konektor.cz.

Program bude v angličtině.

VSTUPENKY
200 / včetně brunche

Konektor je vzdělávací platforma určená pro místní alternativní hudební scénu. Cílem programu pravidelných setkání, je zprostředkovat příležitost pro výměnu zkušeností a networking. Workshopy, semináře, prezentace a diskuze s českými i zahraničními hosty nabízí praktické tipy pro místní promotéry, pořadatele festivalů, zástupce hudebních vydavatelství a klubů i hudebníky.

Konektor je realizován za finanční podpory hlavního města Prahy, Státního fondu kultury a Ministerstva kultury ČR. Mediálním partnerem je Radio Wave.

 

Facebook event HERE