DEZIIN – Workshop s Udržitelně Chic

 • Datum začátku:
  10.6.2017, 16:00
 • Datum ukončení:
  10.6.2017, 20:00
 • Místo konání:
  Prague
 • Místo:
  Petrohradská kolektiv
 • Admission:
  1500

Hledáte ORIGINÁLNÍ batoh, který je přátelský k životnímu prostředí? Vznikl z odpadů a už na pohled je trochu jiný než ostatní. Relu batoh nezklame, svou papírovou krásou ohromuje.

Přijďte si s Udržitelně Chic vyrobit batoh, dle vlastního gusta, sobě na míru – ve velikosti, jaká vám vyhovuje, délka uch dle potřeby, styl, výzdoba – to vše je na vás. Už se nemusíte přizpůsobovat!! Bude jedinečný jako vy sami! Relu batoh vznikne z pevných papírových pytlů od potravin a lan. Batoh má nosnost 8 kg. Nemusíte se bát, v dešti se opravdu nerozpustí, je impregnovaný.Technologie výroby je snadná, zvládne ji každý.

Přijďte se ztratit ve tčyřhodinovém tvořivém procesu bez hranic, plného tvoření a vás samých!!
Na workshopu se též dozvíte více o životním stylu Zero waste, nakupování z druhé ruky a kde začít, když byste se chtěli vydat touto cestou.

Cena zahrnuje:
-veškerý materiál potřebný na tvoření, ale i tip, kde jej získat pro výrobu dalších batohů
-širokou barevnou škálu sprejů a nepřeberné množství šablon či asistenci při výrobě šablony vlastní
-nekonečné množství odběrů pytlů zdarma na předem určených místechdeziin relu
– možnost použití nástrojů pro aplikaci uch kdykoliv v budoucnu (Budete moci navštvit jakýkoliv další termín worskopu a zdarma si naaplikovat průchodky na svou tašku)
– přátelký prostor uzpůsobený k velkému tvořivému rozmachu
( při hezkém počasí můžeme tvořit i venku)
-know-how jak na to – lektorka vám předá své zkušenosti z výroby a také vás inspiruje k dalším možnostem zpracování odpadů

ODNESETE SI SVŮJ VLASTNÍ ORIGINÁLNÍ BATOH!

Své místo si rezervujte na adela@petrohradskakolektiv.com do předmětu napište WORKSHOP

FB událost

 

 

————————–————————–————————-

Lucije Poubová je designérka, výtvarnice, opravářka, průvodkyně po second handech a bleších trzích a především vyznavačka Zero Waste životního stylu. Její vášní je objevování krásy, z relativně nepotřebných a zanedbaných věcí dokáže vytvořit nové skvosty. Její dlouhodobou vizí je snížení odpadu, jak už prevencí, tak využitím již vzniklého odpadu. Od roku 2016 je autorkou papírových tašek Relu, které jsou vyráběny z použitých obalů od potravin.