Available studios

 • Datum začátku:
  1.9.2018, 18:00
 • Datum ukončení:
  30.9.2018, 0:00
 • Místo konání:
  Prague
 • Místo:
  Petrohradská kolektiv
 • Admission:
  --

V současné chvíli je k dispozici několik ateliérů k pronájmu v prostorách ateliérového komplexu Petrohradská 1.2.3.

 

Pokud mám o ateliér zájem, jak mám postupovat?

Zašlete email na ateliery@petrohradskakolektiv.com s Vaším portfoliem a nebo ukázkami Vašich prací v příloze, případně odkazem na Vaše webové stránky. Do předmětu nezapomeňte napsat “portfolio“. Není ovšem pravidlem, že Vám ateliér bude hned přidělen, snažíme se zachovat diverzitu oborů a příležitostí pro navázání nové spolupráce. Pokud Vám nebudeme schopni ateliér nabídnout, rádi Vás zařadíme do čekacího listu a v případě volného prostoru Vás budeme kontaktovat.

Proč dbáme na předložení porfolia v případě zájmu o ateliér?

Snažíme se na Petrohradská 1.2.3. mít celou škálu rezidentů, od malířů, přes sochaře, grafiky až po skladatele (ne zkušebny), kteří budou své ateliéry plně využívat, a proto je Vaše portfolio jedním z prvních rozhodujících aspektů jak se k ateliéru dostat. Seznámení se s portfoliem rezidenta Petrohradské 1.2.3., bereme jako jeden z klíčových aspektů společného fungování v budově i nad její rámec. Věříme, že osobní seznámení během prohlídky, ve spojení s dodáním portfolia, nám dokáže vytvořit základní představu možné spolupráce.

Co je Petrohradská 1.2.3.?

Petrohradská 1.2.3. je prvním z putovních projektů spolku Petrohradská kolektiv z.s. , který již po dobu téměř tří let využívá budovu bývalé čokoládovny v pražských Vršovicích. Jedná se o ateliérový komplex, kde v 36 ateliérech působí téměř 60 umělců v rámci našeho residenční program pro české tvůrce, a dalších až 6 zahraničních umělců skrze residenční program pro zahraniční umělce – A-I-R – Petrohradská kolektiv Residency Project. Jedna Dva Tři Gallery, nacházející se přímo v areálu, se zaměřuje na tvorbu mladých a vycházejících umělců, Program živého umění zase na současné performativní umění, experimentální hudbu a edukativní činnost v podobě přednášek a workshopů.

Klikněte na fotografie pro zobrazení cen a velikostí ateliérů:

Kontakt:

ateliery@petrohradskakolektiv.com