BOOKING

Máte-li zájem o uspořádání firemního či soukromého večírku v prostorech Petrohradská 1.2.3., Jedna Dva Tři Gallery nebo Petrohradská Room, pošlete nám zprávu pomocí níže uvedeného formuláře. Dramaturgii prostoru má na starosti náš tým Petrohradská kolektiv, pokud máte nějaký dotaz, neváhejte se zeptat.

FAQ:

Je možné pronajmout si prostory Petrohradské 1.2.3. pro samostatný event?

Máte-li zájem o uspořádání workshopu, firemního či soukromého večírku či jiné akce komerční, případně soukromé povahy, v prostorech Petrohradská 1.2.3., kontaktujte nás pomocí formuláře níže. Uveďte, o který prostor máte zájem, o jaký druh eventu se jedná, a jakou formu spolupráce si představujete (tzn. pronájem pouze prostoru, či prostoru vč. technického vybavení apod.)

Za jakých podmínek je možné si pronajmout filmový ateliér? Nabízíte zvýhodněné podmínky pronájmu filmového ateliéru studentům či nezávislým tvůrcům?

Běžný komerční nájem ateliéru je 4.500,- Kč na den, přičemž „den natáčení“ se počítá jako 12 hodin využití prostoru. Pro studentské a jiné nezávislé projekty nekomerční povahy jsme ochotni poskytnout ateliér za cenu provozních nákladů (elektřina, voda, plyn). V případě zájmu nám zašlete popis projektu, případně jakoukoliv další relevantní dokumentaci na email info@petrohradskakolektiv.com. Pro podrobnější informace o studiu a jeho vybavení viz ZDE.

Mohou návštěvníci, residenty vyjímaje, využít prostory k pořizování audio-vizuálního materiálu?

Ano, pořizování audio-vizuálního materiálu (natáčení, pořizování fotografií) pro nekomerční účely je možné, je ovšem podmíněno souhlasem Petrohradská kolektiv z.s. Máte-li zájem využít prostory Petrohradská 1.2.3. k focení či natáčení, prosíme, kontaktujte nás na info@petrohradskakolektiv.com.

 

Nenašli jste dostatečnou odpověď na svoji otázku? Zkuste ještě:

Q & A PETROHRADSKÁ KOLEKTIV         Q & A PETROHRADSKÁ 1.2.3
 


Napište nám

Chcete nezávazně poptat pronájem prostor naší čokoládovny nebo zjistit více informací? Napiště nám rovnou zprávu pomocí formuláře viz níže.